axe

#1 PROSTY SPOSÓB NA ZACHOWANIE SPOKOJU W PRACY

Obecnie stres jest tak powszechnym zjawiskiem, że mówienie komuś o tym, aby się nie stresował brzmi jak slogan odarty z empatii. Tym niemniej, niezależnie od tego ile masz codziennych obowiązków na swojej liście, spotkań biznesowych, obiadów biznesowych, zadań na konkretny termin, maili do wysłania, itp., trzeba to wszystko ogarniać i nie zwariować. W jaki sposób więc być w doskonałej kondycji, żonglować z powodzeniem wszystkimi wyzwaniami i nie czuć na koniec dnia wypalenia?

Wprowadź bufory czasowe, czyli 15-minutowe lub dłuższe, przerwy pomiędzy kolejnymi spotkaniami biznesowymi. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz mieć czas na przetworzenie dopiero co wygenerowanych informacji, oswojenie się z powstałymi emocjami, uspokojenie umysłu i wyciszenie. William Treseder, założyciel BMNT, specjalizujący się w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych i wymyślaniu kreatywnych sposobów na udoskonalanie codziennych ludzkich zachowań, radzi aby na każde 45-60 minutowe spotkanie przeznaczyć 15-minutowy bufor. Ludzki umysł ma problemy z szybkim przełączaniem się w odmienne konteksty, a z biegiem dnia ta umiejętność słabnie. Dzięki buforom będziesz w stanie zachować szczytową formę fizyczną i umysłową, podejmować trafniejsze decyzje i utrzymać spokój wewnętrzny.

The Coaching Maps pomogą Ci głębiej wejrzeć w anatomię Twojego tempa i znaleźć nowy, osobisty i unikalny styl pracy. Doświadczysz całkowicie odmiennej perspektywy i ujrzysz nieoczekiwane rozwiązania, które są w zasięgu Twojej ręki.