dreams-2904682_1280

OKNO MARZEŃ

Świat marzeń to cudowna kraina, inny wymiar rzeczywistości. To nasza mała Arkadia. Tam  czujemy się lekko, błogo, zapominamy o problemach i snujemy nową, lepszą rzeczywistość. Marząc myślimy o czymś, co nas uszczęśliwia i daje nam siłę.

Każdy człowiek ma marzenia, każdy inne, bo własne. Są one częścią naszego życia. Z nimi  świat jest o wiele ciekawszy i weselszy. To one są odskocznią od codzienności i siłą napędową w życiu. Dzięki marzeniom odnajdujemy nasze prawdziwe „Ja”, które często gubimy w natłoku obowiązków i gęstej niczym mgła codzienności.

Co robić, by je pielęgnować i nie stracić ich z oczu? Można zagłębić się w sztukę afirmacji i wizualizacji,  wykorzystując The Coaching Maps. Warto zatrzymać się, zastanowić nad sobą i pięknem otaczającego świata. Spojrzeć na swoją rzeczywistość, jak przez otwarte okno, które przynosi nam świeży powiew wiosennego wiatru. To niezwykle orzeźwiające uczucie pozwala na  nowe spojrzenie i z pewnością doda energii, która pomoże w realizacji pomysłów, zadań czy celów. Dostarczy  też dużo radości, nadając życiu odpowiedni kierunek i głębszy sens.

The  Coaching  Maps wydobywa   drzemiące w  nas marzenia i  pomaga je zobrazować. Umożliwia również pracę projektową w ich obrębie, by nie były  jedynie naszymi niedoścignionymi pragnieniami, ale – jeśli tylko tego chcemy – ambitnymi i realnymi celami. Dzięki The Coaching Maps można dotknąć swoich marzeń, uwolnić je przenosząc ze świata wizji i fantazji do rzeczywistości, do „tu i teraz”. Narzędzie The Coaching Maps można również wykorzystać do opracowania indywidualnego planu, dzięki któremu nasze marzenia stworzą nową rzeczywistość. Jeśli poświęcasz dużo czasu na myślenie o marzeniach, to postaraj się wykorzystać własny potencjał na uwolnienie ich i spełnienie.